: Lány fülbevalóval



Címkék: , ,

1064 megtekintés
2 szavazat
3 komment
© Minden jog fenntartva

Komment írásához lépjél be, vagy Regisztrálj!

hubervili[offline]

hubervili

2012-06-30 19:32:570+#3Nem,nem a színeket hiányolom,magam is szívesen festek monokrómot..valahogy a fiatal lány megfestése ezzel a "színnel" nekem nem tűnik véglegesnek..de nem azért vagyok itt hogy kioktassalak,a te munkád és a te döntésed természetesen,én csak izgalmasnak tartottam volna egy 'olyan'képet smiley
hubervili

Puszedly[offline]

Puszedly

2012-06-29 21:43:450+#2Köszönöm a hozzászólást, sőt... Ezt a festményt 17 évesen a gimiben csináltam, csak barnát és fehéret használtam, ez volt a téma az órán ( csak két színt lehetett használni). Általában minden festményemben ez a két szín dominál, mivel ezek a kedvenceim.

Látom hiányolod a színeket, én is! smiley Ígérem a következő színes lesz. smiley

hubervili[offline]

hubervili

2012-06-29 18:07:440+#1rendben van eddig,ezt hívnám a téma felrakásának.most jön a java!tessék megfesteni...akár a saját színeiddel,nem kell ragaszkodnod az eredetiekhez,csak jelezd hogy ez az eredeti alapján készült... smiley
hubervili

Mi ez az oldal?

Üdvözlünk a KockArton!

Ez itt egy grafikai közösségi oldal. Találhatsz itt képeket, tutorialokat, fórumozhatsz és chatelhetsz más alkotókkal, kritikákat adhatsz és kaphatsz. Az oldal egyaránt foglalkozik CG és hagyományos grafikákkal is.

Bejelentkezés

Még nem vagy tag? Regisztrálj itt!

Elfelejtetted a jelszavad? Segítünk!

(?)

Chat

Kockart chat

loading

¦¦¦

Online Tagok

    0 / 1877 tag online

    0 vendég

    [tagok listája]

    [A panel bezárásához kattints rá!]